Tel.865222999,Vilnius ir rajonas

Boilerio remontas

Boilerio remontas

Kalkių šalinimas iš boilerio (vandens šildytuvo)

Boilerio eksploatacijos metu, priklausomai nuo naudojamo vandens kokybės ir prietaiso naudojimo intensyvumo jame susidaro kalkių nuosėdos. Kuo kietesnis vanduo, tuo greičiau elektrinio boilerio kaitinimo elementas pasidengia apnašomis ir šalto vandens kaitinimas tampa neefektyvus. Jis tampa neefektyvus net ir tais atvejais, kai elektrinio boilerio kaitinimo elementai, nekontaktuoja su vandeniu (tam tikrų modelių boileriai, pav.: “Gorenje”, “Electrolux” “Dražice”).

Beveik kiekvienas elektrinis vandens boileris turi taip vadinamą - anodinį strypą, kuris neleidžia kauptis ir susidaryti kalkių apnašoms ant boilerio kaitinimo elementų, tačiau kalkės kaupiasi boilerio dugne ir ilgainiui didėjantis jų sluoksnis uždengia kaitinimo elementus. Dėmesio! Kalkės yra viena iš boilerio korpuso korozijos ir jo sandarumo pažeidimo priežasčių, kurio pasekmėje reikia boilerį keisti kitu, nes boilerio korpusai neremontuotini. Kad to neatsitiktų boilerius reikia reguliariai valyti, pašalinant iš jų kalkes

 

Profilaktinis boilerių remontas

Net ir periodiškai pašalinus iš elektrinio vandens boilerio kalkes, kartais reikalingas jo profilaktinis remontas. Kada profilaktinis boilerio remontas būtinas? Pirmiausia, kai labai pailgėja šilto vandens paruošimo laikas boileryje. Antra, kai padidėja elektros sanaudos šiltam vandeniui paruošti. Trečia, kai atsiranda įvairių techninių sutrikimų, pav.: vandens sunkimasis per įvairias boilerio detales, dažnas apsauginės rėlės nuo perkaitimo suveikimas, prastas apsauginio boilerio vožtuvo darbas ir pan.